Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.
Dostępność: Dostępny
Numer katalogowy: 66077396
Stan magazynowy:
Oxasil Activator Paste 60ml 3+1*
Przy zakupie 3x Oxasil Aktywator pasta 60ml dodatkowo otrzymasz 1x Oxasil Aktywator pasta 60ml
Dodatkowy Aktywator pasta 60ml wysyłany z biura Kulzer*
KULZER Oxasil to nowy materiał wyciskowy do mieszania ręcznego opracowany przez twórców materiałów Optosil/Xantopren. Zapewnia on charakterystykę pracy i niezawodność materiału wyciskowego do mieszania ręcznego, a także wyróżnia się spośród konkurencji bardzo efektywnym systemem bazy i aktywatora*
Oxasil. Ulepszona doskonałość ma swoje korzyści:
Wysoce efektywny system aktywatora i bazy*
Ekonomiczny
Łatwe mieszanie konsystencji Soft Putty
Zauważalny wzrost lepkości po mieszaniu, przy równoczesnym zachowaniu płynności (dotykowa kontrola mieszania)
Idealna charakterystyka opracowywania w czasie pracy
Stosowany do standardowych wskazań oraz przypadków specjalnych (np. podścielenie protez ruchomych, wyciski czynnościowe, sprawdzanie okluzji, wyciski pod prace tymczasowe)
Czas przeznaczony na odlewanie modeli gipsowych to ponad 21 dni**
Świeży miętowy smak
* Aktywny system zachowuje się optymalnie i działa najszybciej w przypadku zastosowania pasty bazowej i aktywującej oxasil. Rezultaty przy zastosowaniu innych past bazowych nie są gwarantowane.
** Pomiary wykonane przez Dział Badawczo-Rozwojowy Kulzer.